Детали

Опис

 


Лoкација: Фурка, Касандра, Халкидики (Грција) 

Плажа: 500 метри од песочна плажа.

Тип на соби: 1/6 дуплекси (дневна/кујна и две посебни спални)

Тип на одмор: Мирен и релаксирачки одмор

Кликни за цени и детали на понудата
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Клима уред
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Вила ALEKSANDAR Цена/Ноќ
Фурка Цена €119
Одберете соба Ноќи 1
Број на соби

1/6 апартман EUR €119
Цена 1 Ноќи

Возрасни 6 Деца 1


Услуга во соба :

Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан