Детали

Опис

 

Кликни за цени и детали на понудата


Локација: Фурка, Касандра, Халкидики (Грција) 

Оддалеченост: се наоѓа 150 м од центарот на местото

Плажа: 140 метри од песочната плажа

Тип на соби:  1/2 студија 1/3 студија и 1/4 студија

Тип на одмор: Мирен одмор
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Додај во листата на желби
Вила ELENI Цена/Ноќ
Фурка Цена €69
Одберете соба
Нема резултати!!
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан