Филтер за пребарувањеGrand Hotel Bansko 4*

Банско

  Зимски ценовник         Локација: 150 м од центарот на Банско 1.5 км од Гондола Лифтот.   Хотелот е реновиран во 2014 година. Капацитет: •…

Kempinski Grand Arena…

Банско

  Зимски ценовник   Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културно историски центри во Бугарија. Сместен…

Astera 4*

Банско

Зимски ценовник       Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200 метри од гондолата во Банско, и 1км од центарот на Банско. Хотелот нуди целосно…

EUR €77

Astrea

Хисар

Локација Хисар е мало место во областа на Пловдив познато по минералните извори со просечна годишна температура од 14 до 52C. Спа хотелот Астреа е лоциран во подножјето на планината во…

EUR €47.80

Orbel

Добриниште

Опис за хотелот      Редовни цени, Празнични цени и Лето 2018     

Regnum 5*

Банско

Зимски ценовник         Хотелот Регнум со 5* е  извонредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди невероjатен панорамски поглед со преубавите…

Rich

Велинград

  Ценовник 2018   Опис на хотелот  

Ruskovets

Добриниште

  Редовен ценовник  Хотел "Русковец" 4 * е лоциран во живописната котлина на познатото со минералната вода одморалиште Добриниште. Во тек на денот гостите можат да избираат…

Sveti Spas

Велинград

Балнео спа хотел Свети Спас најновиот пет ѕвезди балнеокомплекс во Велинград, целосно напојување со минерална вода. Хотелот се наоѓа на крајот на градот, во долината на реката Чепинска. Блиску…

Гранд

Велинград

Гранд Хотел Велинград е лоциран на живописен рид во населбата Чепино на истоимениот град.   Добитник на наградата за најдобар СПА хотел на Балканот од 47-тиот конгрес на Меѓународната асоцијација…