Филтер за пребарувањеEUR €32

Aquilon

с. Бања

  Ценовник  2018    Се наоѓа во село Бања, на 5 километри од Банско и Разлог. Во хотелот:  8 студија, 19 апартмани со една спална и 7 апартмани со две спални; голем…

Dvoreca

Велинград

СПА хотел ДВОРЕЦА се наоѓа во центарот на Велинград, сместен во еден од најубавите борови паркови, на 3 км од единствени на Балканот карстни извори "Клептуза",  Во хотелот: Лоби-бар,…

EUR €30

Filipion

Лутраки

           Цени на ден за СОБА за 1 ноќевања во €,        сместување   лица     01.05-31.07.17    01.08.17-30.04.18…

Lucky 5*

Банско

Lucky 5 * Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата. Опис на соби: Хотелот има 127…

Pirin Golf Hotel & Spa…

Банско

Pirin Golf Hotel & Spa 5* Зимски ценовник         5 - ѕвездениот комплекс Пирин Голф Хотел и Спа нуди извонреден спа - центар, која зафаќа околу 5000 квадратни…

Premier Luxury Mountain…

Банско

Premier Luxury Mountain Resort 5* Зимски ценовник         Овој хотел беше номиниран за најдобар хотел во Бугарија 2010 година од страна на "World Travel Awards",…