Детали

Опис

11-ти Октомври - Банско

Целосна програма      


ЦЕНА ПО ЛИЦЕ:

Хотел Каса Карина 4* 

За уплата до 15.09.2018 
95 евра

Редовна цена од 16.09.2018
105 евра

Хотел Зара & Спа 4* 

За уплата до 15.09.2018 
Стандард соба 99 евра

За уплата до 15.09.2018 
Супериор соба 109 евра

За уплата до 15.09.2018 
Едноспален Апп 119 евра


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври - Банско
Банско
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €95 €95

Вкупно EUR €95
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан