Детали

Опис

11-ти Октомври   САНДАНСКИ

 

Целосна програма      

 Цените се за 1 лице за 3
ноќевања  со појадок 
 

ИНТЕРХОТЕЛ 4*           110 евра
МЕДИТЕ 4*                     98 евра 
АПАРТ МЕДИТЕ 3*        54 евра 
СВ.НИКОЛА 3*               66 евра 

Дoплата за организиран превоз - 25 евра (15 евра за деца)

хотел

ИНТЕРХОТЕЛ 4*

МЕДИТЕ 4*

АПАРТ МЕДИТЕ 3*

СВ.НИКОЛА 3*

DBL standard

110 €

98 €

54 €

66 €

DBL lux

126

114

/

76

SGL standard

170

166

/

96

SGL lux

190

190

/

/

 

Цените се за сместување во стандард соби во € се плаќа во мкд 1€ = 62 мкд

 


Доплати за сместување деца на дополнително легло во DBL стандард соба:

Интерхотел

дете 04-11,99 = 34  €

дете 12-15,99 = 80  €

Медите

дете 2-05,99 = 12  €

дете 6-11,99 = 36  €

Апарт Медите

дете 4 - 11,99 = 30  €

Св. Никола

дете 4 - 11,99 = 32  €

Во цената Е вклучено:

 • 3 ноќевања со појадок во избран хотел
 • Користење на СПА центарот
 • Попатна посета на: храмот на Баба Ванѓа
 • Придружник и организација на патувањето.

 

Во цената НЕ Е пресметано:

 • Автобуски превоз према програмата
 • 25 € возрасен
 • 15 € дете 02-12 год.
 • Дoплата 10 € плус oд редoвната цена за трансфер пoд Скoпје, Велес и Сиркoвo
 • Патничко здравствено осигурување (задолжително)
 • Организирана вечера со музика 12.10.18 во ресторан Плумари (хотел Св. Никола) 12€
 • Пијалоци за време на оброците
 • Личен трошок на патниците
 • Неспомнати услуги

 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


 • Трансфер
 • Сместување во хотел
 • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври Сандански
Сандански
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €54 €54

Вкупно EUR €54
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан