Детали

Опис

Будимпешта – Сент Андреа – Виена
Christmas Market
06.12-10.12.2018

Целосна програма      
 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ЗА УПЛАТА ДО 10.11.2018:
 99 € / 6.140 ден

РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
 109 € / 6.760 ден


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Будимпешта -Christmas Market
Budapest
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €109 €109

Вкупно EUR €109
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан