Детали

Опис

КУШАДАСИ ПАМУККАЛЕ – ЕФЕС ИЗМИР АЈВАЛИК

19-24.10.2018
 

 Целосна програма     

Цена на аранжманот за уплата до 05.10.2018:
145
евра / 8.990 денари

Цена на аранжманот:
155 евра / 9.610 денари


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
23-ти Октомври - Кушадаси
Кушадаси
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €145 €145

Вкупно EUR €145
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан