Детали

Опис

11ти Октомври - Кападокија 
10-15.10.2018

Целосна програма      ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДO 01.09.2018
199 евра

ЦЕНА НА АРАНЖМАНOТ ПO ЛИЦЕ
219 евра

 

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври - Кападокија
Кападокија
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €199 €199

Вкупно EUR €199
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан