Детали

Опис

11ти Октомври - Кападокија Авион
Авионска програма со "Turkish Airlines"
 

Целосна програма      

-3 нoќи вo хoтел сo 4* во Ѓореме на база полупансион
-Багаж од 23 кг по лице и рачен багаж до 8 кг

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ  : 499 евра


 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври - Кападокија…
Кападокија
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €499 €499

Вкупно EUR €499
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан