TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултати од пребарувањето:

77 пронајдени резултати

Измени пребарување

Сортирајте ги резултатите по:

AFRODITI 7 ноќи Нидри ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата е сместена во центарот, на 250 метри од градската плажа......

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

AGIOS GEORGIOS 7 ноќи Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

Студиа Б кат. со прекрасно уреден двор, и на 70 метри од плажата...,...

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

ALEXANDAR 7 ноќи Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

Дуплекс апартмани: дневна со комплет кујна и две спални соби...

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ

ALEXIADIS 10 ноќи Лутра ГРЦИЈА

0 Оцени

Совршено место за одмор, вилата е на плажа, тераси со поглед море......

цена од€160.00 ИЗБЕРЕТЕ

ALKION 2*-Парга
Парга ГРЦИЈА

0 Оцени

Се наоѓа во центарот на Парга, 2019 година е комплетно реновиран

цена од€119.00 ИЗБЕРЕТЕ

AMMOS 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

Апартмани “B” категорија се наоѓа на шеталиштето во строгиот центар

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

ANEMOHADI 7 ноќи Сивири ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ

ANGELIKI 9 ноќи Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на 30 метри од плажата, во непосредна близина на центарот.

цена од€419.00 ИЗБЕРЕТЕ

ARONIS 7 ноќи Неи Пори ГРЦИЈА

0 Оцени

Вила се наоѓа скоро на крајот на Неи Пори, 70 метри од плажата

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ

Astera & SPA 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Во 2014 г. избран за Нај хотел со 4* во Банско, има голем СПА центар

цена од€11.00 ИЗБЕРЕТЕ

ATINA 7 ноќи Паралија ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата е сместена на шеталиштето во центарот, 20 метри од плажата.....

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

Borovets Hills 5*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Botanika 3*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Со доплата можност за користење на СПА центарот на Медите 5*

цена од€18.00 ИЗБЕРЕТЕ

Club Hotel Yanakiev 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

На 250 метри од жичарницата, има голем Велнес & СПА центар на два ката. 34 DBL стандард соби и 6 APP

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Coral Blue 3* Геракини
Геракини ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелскиот комплекс се простира на самата плажа, бар на плажа.......

цена од€209.00 ИЗБЕРЕТЕ

DANOS 7 ноќи Лептокарија ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата е сместена на главнaта улица, 50 метри од градската плажа

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

DIMITRA 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа во близина до центарот на Калитеа

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

DINA 7 ноќи Амудиа ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа на почетокот на Амудија, 90м. од градската плажа

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

ELENA 7 ноќи Полихроно ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа во центарот, на 20 метри од тесна песочна плажа..........

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

Festa Chamkoria 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.

цена од€11.00 ИЗБЕРЕТЕ

Festa Winter Palace 5*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотел со 5 ѕвезди во срцето на одморалиштето, во близина на скијачката патека "Црвено знаме"

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

FILOMENI 7 ноќи Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа десно од главната улица и на 200 метри од плажата

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

FIORE 7 ноќи Парга ГРЦИЈА

0 Оцени

На влезот во Парга, 200 метри од градската плажа Писокрионери.

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

FLESVOS 10 ноќи Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа во центарот на Пефкохори 120 метри од плажата

цена од€200.00 ИЗБЕРЕТЕ

Flora Complex 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Во подножјето на Рила планина, две згради на 50 метри од ски лифтот во близина на главната улица.

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

GEORGE 7 ноќи Нидри ГРЦИЈА

0 Оцени

Студиа Б кат. во центарот, на 100м од плажата, на 20м од шеталиштето

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

GIATRAS 7 ноќи Лаганас ГРЦИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на главната улица, и на околу 40 метри од градската плажа.

цена од€143.00 ИЗБЕРЕТЕ

GREGORY 10 ноќи Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа во центарот на Пефкохори 30 метри од плажата

цена од€200.00 ИЗБЕРЕТЕ

HALKIAS 10 ноќи Пефкохори ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата се наоѓа во центарот на Пефкохори 250 метри од плажата

цена од€130.00 ИЗБЕРЕТЕ

HAUS LITHEA 7 ноќи Неа Потидеа ГРЦИЈА

0 Оцени

На сама плажа во Неа Потидеа, составена од два објекти А и Б....

цена од€80.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hot Springs & Spa 4*
село Бања БУГАРИЈА

0 Оцени

Елегантен комплекс во алпски стил. во село Бања, на 6 км. до Банско

цена од€50.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel MAYA BAY 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот има 23 соби, на околу 5 мин. пешки до песочната плажа

цена од€109.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel MIRTO 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот се наоѓа на првиот ред и на околу 20 метри од плажата..............

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel PARADISE STUDIOS
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот се наоѓа на 5 км од Никити, 250 метри од песочната плажа...........

цена од€159.00 ИЗБЕРЕТЕ

HRISTINA 10 ноќи Ханиоти ГРЦИЈА

0 Оцени

На околу 600 метри од центарот, и на 130 метри од градската плажа...

цена од€190.00 ИЗБЕРЕТЕ

Iceberg Hotel 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Нов луксузен хотел во срцето на планинскиот ски центар Боровец, се наоѓа на 150 метри од гондолатa

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel 4*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Најголемиот и најпопуларниот СПА комплекс во Југозападна Бугарија....

цена од€30.00 ИЗБЕРЕТЕ

IONIO 7 ноќи Катизма ГРЦИЈА

0 Оцени

Вилата е надвор од Агиос Никитас, на 7 минути пешки од Катизма.........

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ

IRINI 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

Во центарот сопствена плажа, базен, паркинг, 4 лежалки, чадор.

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ

JANIS 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на главната улица, 200м од плажата, 50 метри од центарот

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ