TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

ШИШЕВИЌ

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ЦРНА ГОРА
Будва
Budva, Montenegro
070 202 777, 047 202 777
8 ноќи

Цени

Цени во евра за наем на студио за 3 и 8 ноќевања – без превоз

термини ноќевања 1/2 1/2+1 1/3 1/2+2
10.06 – 18.06 8 109 139 159 179
18.06 – 26.06 8 149 169 199 219
26.06 – 04.07 8 189 209 239 259
04.07 – 12.07 8 219 239 269 289
12.07 – 20.07 8 259 279 309 329
20.07 – 28.07 8 289 329 369 399
28.07 – 05.08 8 289 329 369 399
05.08 – 13.08 8 289 329 369 399
13.08 – 21.08 8 279 299 339 359
21.08 – 29.08 8 259 279 309 329
29.08 – 06.09 8 189 209 239 259

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € – 62 денари.

Во цената Е вклучено:
Наем на студио за 8 ноќевања
Организација

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Доплата за туристичка такса 1€ по ден (се плаќа во агенцијата пред поаѓање),
Патничко осигурување

Превоз

Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 22 ч, Битола: 22:45 ч, Охрид: 24:00 ч. Враќање: Будва: 14:00 ч.

Термини на поаѓање:
Јуни; 09,17,25
Јули; 03,11,19,27
Август; 04,12,20,28
Септември; 05

Опис

Вила Шишевиќ лоцирана на околу 100 метри од Словенска плажа.
Сместување нуди во: 1/2, 1/2+1, 1/3, 1/2+2 студија,
Сите опремени со мини кујна, тараса, тоалет, безжичен интернет, телевизор и клима – вклучени во цената.

Услови

Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето по 13 ч,
За хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти.
Промена на постелнина на 4 дена.
Можност за плаќање картичка и на 3 рати по договор со + 5% од цената.

Политики на ШИШЕВИЌ

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

ШИШЕВИЌ Будва, ЦРНА ГОРА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло