TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

RG 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Потамиа
Villa En Plo, Skala Potamias, Chrisi Akti 640 04, Greece
070 202 777, 047 202 777
ALOE
7 ноќи

Цени

термини ноќевања 1/2 студио
02.06 – 09.06 7* 140
09.06 – 16.06 7* 160
16.06 – 23.06 7* 190
23.06 – 30.06 7* 220
30.06 – 09.07 9 480
09.07 – 18.07 9 580
18.07 – 27.07 9 580
27.07 – 05.08 9 580
05.08 – 14.08 9 580
14.08 – 23.08 9 580
23.08 – 01.09 9 520
01.09 – 08.09 7* 190
08.09 – 15.09 7* 160
15.09 – 22.09 7* 140
22.09 – 29.09 7* 110

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Има 1/2 студија опремени со кујна, тоалет, тераса, телевизор, безжичен интернет, клима….

Опис

RG Studios е новоизграден објект дизајниран да ги задоволи современите потреби на гостите.
Сместена на само 100м. од една од најубавите плажи на островот и од самиот центар на градот..

Политики на RG 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

RG 7 и 9 ноќи Скала Потамиа, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло