TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

ELENA NINA 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Потамиа
18ης Οκτωβρίου 4, Limenas Thassos 640 04, Greece
070 202 777, 047 202 777
CATRIN
7 ноќи

Цени

термини ноќевања 1/3+1 Апартман/НАЕМ
26.05 – 02.06 7* 120
02.06 – 09.06 7* 160
09.06 – 16.06 7* 180
16.06 – 23.06 7* 210
23.06 – 30.06 7* 250
30.06 – 09.07 9 540
09.07 – 18.07 9 650
18.07 – 27.07 9 650
27.07 – 05.08 9 650
05.08 – 14.08 9 650
14.08 – 23.08 9 650
23.08 – 01.09 7* 580
01.09 – 08.09 7* 210
08.09 – 15.09 7* 180
15.09 – 22.09 7* 160
22.09 – 29.09 7* 120

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Апартманите се на високо приземје и прв спрат.
Во апартманите: телевизор, кујна, безжичен интернет, клима уред (вклучен во цената).тераси…
Сите апартмани содржат брачен кревет во спалната соба и кревет на расклопување во кујната каде што може да се сместат двајца возрасни

Опис

Вилата се наоѓа на 150 метри од најубавата плажа на островот Golden Beach.
Во близина има супер маркет, таверни, а центарот  е на околу десетина минути пешачење.
Опкружена е со голем двор во кој се поставени гарнитури за седење а има и тобоган за деца.
Околу вилата има доволно места за паркинг за гостите кои доаѓаат со сопствен превоз.

Политики на ELENA NINA 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

ELENA NINA 7 и 9 ноќи Скала Потамиа, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло