TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

MESIMVRIA 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Потамиа
Villa En Plo, Skala Potamias, Chrisi Akti 640 04, Greece
070 202 777, 047 202 777
RG
7 ноќи

Цени

 

Термини ноќевања 1/2 студио 1/3 студио
02.06 – 09.06 7* 125 135
09.06 – 16.06 7* 145 155
16.06 – 23.06 7* 170 180
23.06 – 30.06 7* 200 220
30.06 – 09.07 9 430 460
09.07 – 18.07 9 520 560
18.07 – 27.07 9 520 560
27.07 – 05.08 9 520 560
05.08 – 14.08 9 520 560
14.08 – 23.08 9 520 560
23.08 – 01.09 9 470 500
01.09 – 08.09 7* 170 190
08.09 – 15.09 7* 145 155
15.09 – 22.09 7* 125 145
22.09 – 29.09 7* 100 110

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќи со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Вилата има двокреветни и трикреветни студија на прв и втор кат и во секое од нив има комплетно опремени кујни, телевизор, безжичен интернет, клима (со доплата од 5€ на ден), балкони.

Опис

Вилата се наоѓа на 500 метри од најубавата плажа на островот Golden Beach, оддалечена е од  центарот на Скала Потамиа на околу десетина минути пешачење.
Позади вилата има паркинг за гостите на вилата.
Вилата поседува безжичен интернет и клима уред (доплата 5€ на ден).

Политики на MESIMVRIA 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

MESIMVRIA 7 и 9 ноќи Скала Потамиа, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло