TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултати од пребарувањето:

66 пронајдени резултати

Измени пребарување

Сортирајте ги резултатите по:

Sv. Nikola
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Во центарот на градот, на главната улица, продавници, ресторани...

цена од€25.00 ИЗБЕРЕТЕ

Pirin Park
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е член на групацијата хотели Шарлопов Хотелс........

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Botanika
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Со доплата можност за користење на СПА центарот на Медите 5*

цена од€18.00 ИЗБЕРЕТЕ

Medite
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е сместен во Поленица, мирен дел над градот Сандански...

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Rimska Banja
село Бања БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот користи природна вода - минерална со температура од 58 Cº.

цена од€39.00 ИЗБЕРЕТЕ

Medite Villas
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Maldivian Houses 8 луксузни вили, дел од комплексот Медите Ресорт.

цена од€170.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hot Springs & Spa
село Бања БУГАРИЈА

0 Оцени

Елегантен комплекс во алпски стил. во село Бања, на 6 км. до Банско

цена од€50.00 ИЗБЕРЕТЕ

Regnum
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

На околу 400 м од Гондолата и на 900 м од центарот на Банско...........

цена од€64.00 ИЗБЕРЕТЕ

Zara
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на 500 метри од центарот и 400 метри од ски Гондолата........

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ

St. Ivan Rilski
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

На 800 метри од ски лифтот, и околу 1 километар од центарот на Банско.

цена од€67.00 ИЗБЕРЕТЕ

Club Hotel Yanakiev
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

На 250 метри од жичарницата, има голем Велнес & СПА центар на два ката. 34 DBL стандард соби и 6 APP

цена од€83.00 ИЗБЕРЕТЕ

Astera & Spa
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Во 2014 г. избран за Нај хотел со 4* во Банско, има голем СПА центар

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ

Borovets Hills
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€77.00 ИЗБЕРЕТЕ

Festa Chamkoria
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.

цена од€57.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Најголемиот и најпопуларниот СПА комплекс во Југозападна Бугарија....

цена од€35.00 ИЗБЕРЕТЕ

Ruskovets
Добриниште БУГАРИЈА

0 Оцени

Еден од најпродаваните, и по квалитет прекрасен објект.......

цена од€56.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

Hotel Koviou HV 3*
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 полупансиони
 • сопствена плажа
 • Хотелот е на 250 м од плажата

цена од€149.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

FIORE 7 ноќи Парга ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 250 метри од плажата

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

PORTO FINO 7 ноќи Никиана ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 30 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

IONIO 7 ноќи Катизма ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 7 минути пеш до плажата

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

AFRODITI 7 ноќи Нидри ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 250 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

VAGIA 7 ноќи Амудиа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена / 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 50 метри од градската плажа

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

DINA 7 ноќи Амудиа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 90 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ

WHITE SANDS 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 10 метри од плажата

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ
5% Попуст

PELAGOS 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 10 метри од плажата

цена од€89.00 ИЗБЕРЕТЕ

IRINI 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 10 метри од плажата

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

MARGARITA 7 ноќи Канали ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • вторник / вторник
 • 50 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

Hotel Mirto 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќи со појадок
 • вторник / вторник
 • Хотелот е на сама плажа

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

ATINA 7 ноќи Паралија ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 50 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

VERGINA 7 ноќи Ханиоти ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 50 метри од плажата

цена од€89.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

JANIS 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 200 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

THEA 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 250 метри од плажата

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ
7% Попуст

POSEIDON 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • на плажа

цена од€139.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

POPPIS 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 150 метри од плажата

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

DIMITRA 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 500 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
35% Попуст

AMMOS 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 200 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

MEROPI 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • недела / недела
 • 150 метри од плажата

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

HAUS LITHEA 7 ноќи Неа Потидеа ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 5 метри од плажата

цена од€80.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

ANEMOHADI 7 ноќи Сивири ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 90 метри од плажата

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ
14% Попуст

LUNA 7 ноќи Ксамил АЛБАНИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • петок / петок
 • 70 метри од плажата

цена од€49.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

AGIOS GEORGIOS 7 ноќи Фурка ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 8 дена 7 ноќевања
 • сабота / сабота
 • 70 метри од плажата

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ
15% Попуст

KALUDA 10 ноќи Лутра ГРЦИЈА

0 Оцени

 • 11 дена 10 ноќевања
 • сопствен превоз
 • 100 метри до плажата

цена од€139.00 ИЗБЕРЕТЕ