TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултат од пребарувањето за: Албанија

24 пронајдени резултати

Измени пребарување

Сортирајте ги резултатите по:

цена од€77.00

Borovets Hills
Боровец БУГАРИЈА

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€18.00

Botanika
Сандански БУГАРИЈА

Со доплата можност за користење на СПА центарот на Медите 5*

цена од€83.00

Club Hotel Yanakiev
Боровец БУГАРИЈА

На 250 метри од жичарницата, има голем Велнес & СПА центар на два ката. 34 DBL стандард соби и 6 APP

цена од€57.00

Festa Chamkoria
Боровец БУГАРИЈА

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.

цена од€35.00

Interhotel
Сандански БУГАРИЈА

Најголемиот и најпопуларниот СПА комплекс во Југозападна Бугарија....

цена од€38.00

Medite
Сандански БУГАРИЈА

Хотелот е сместен во Поленица, мирен дел над градот Сандански...

цена од€20.00

Murite
Разлог БУГАРИЈА

Хотел Мурите во 2012 год. e избран за најдобар планински клуб хотел, се состои од 4 тематски згради.......

цена од€64.00

Regnum
Банско БУГАРИЈА

На околу 400 м од Гондолата и на 900 м од центарот на Банско...........

цена од€25.00

Sv. Nikola
Сандански БУГАРИЈА

Во центарот на градот, на главната улица, продавници, ресторани...

цена од€59.00

Zara
Банско БУГАРИЈА

Се наоѓа на 500 метри од центарот и 400 метри од ски Гондолата........