TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултат од пребарувањето за: Боровец

3 пронајдени резултати

Измени пребарување

Сортирајте ги резултатите по:

цена од€77.00

Borovets Hills
Боровец БУГАРИЈА

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€83.00

Club Hotel Yanakiev
Боровец БУГАРИЈА

На 250 метри од жичарницата, има голем Велнес & СПА центар на два ката. 34 DBL стандард соби и 6 APP

цена од€57.00

Festa Chamkoria
Боровец БУГАРИЈА

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.