TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултат од пребарувањето за: Бугарија

25 пронајдени резултати

Измени пребарување

Сортирајте ги резултатите по:

цена од€1.00

Borovets Hills 5*
Боровец БУГАРИЈА

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€11.00

Festa Chamkoria 4*
Боровец БУГАРИЈА

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.

цена од€1.00

Flora Complex 4*
Боровец БУГАРИЈА

Во подножјето на Рила планина, две згради на 50 метри од ски лифтот во близина на главната улица.

цена од€1.00

Iceberg Hotel 4*
Боровец БУГАРИЈА

Нов луксузен хотел во срцето на планинскиот ски центар Боровец, се наоѓа на 150 метри од гондолатa

цена од€38.00

Medite 5*
Сандански БУГАРИЈА

Хотелот е сместен во Поленица, мирен дел над градот Сандански...