TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

ALEKOS 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Потамиа
18ης Οκτωβρίου 4, Limenas Thassos 640 04, Greece
070 202 777, 047 202 777
CATRIN
7 ноќи

Цени

Термини ноќевања 1/3 студио
02.06 – 09.06 7* 110
09.06 – 16.06 7* 150
16.06 – 23.06 7* 170
23.06 – 30.06 7* 200
30.06 – 09.07 9 240
09.07 – 18.07 9 520
18.07 – 27.07 9 630
27.07 – 05.08 9 630
05.08 – 14.08 9 630
14.08 – 23.08 9 630
23.08 – 01.09 9 560
01.09 – 08.09 7* 210
08.09 – 15.09 7* 180
15.09 – 22.09 7* 160
22.09 – 29.09 7* 125

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Студијата се  со еден брачен и еден единечен кревет (за дополнително легло доплата од 5€ на ден), комплетно опремена кујна, телевизор, клима, купатило, тераса…..

Опис

На само 50 метри до најубавата плажа на островот Тасос е лоцирана Вила Алекос.
Сместена во прекрасно уреден двор со цвеќиња и украсни дрва, зеленило…..

Политики на ALEKOS 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

ALEKOS 7 и 9 ноќи Скала Потамиа, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло