TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

ALOE 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Потамиа
18ης Οκτωβρίου 4, Limenas Thassos 640 04, Greece
070 202 777, 047 202 777
ELENA NINA
7 ноќи

Цени

термини ноќевања 1/4 студио/НАЕМ
26.05 – 02.06 7* 120
02.06 – 09.06 7* 160
09.06 – 16.06 7* 180
16.06 – 23.06 7* 210
23.06 – 30.06 7* 250
30.06 – 09.07 9 540
09.07 – 18.07 9 650
18.07 – 27.07 9 650
27.07 – 05.08 9 650
05.08 – 14.08 9 650
14.08 – 23.08 9 650
23.08 – 01.09 7* 580
01.09 – 08.09 7* 210
08.09 – 15.09 7* 180
15.09 – 22.09 7* 160
22.09 – 29.09 7* 120

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Студиата се 1/3 и 1/4 и имаат комплетно опремена кујна, бања, телевизор и клима уред (вклучено во цената). Сите соби се свртени према градот и морето, а повеќето имаат и прекрасен поглед на истите.

Опис

Хотел-апартман Алое се наоѓаат на само 130 метри од Golden beach во Скала Потамиа во борова шума.
Хотел-апартман Алое како и неколку други вили е на барање на задоволните гости од нашата понуда.
Во самиот објект има можност за доплата за појадок и вечера.

Политики на ALOE 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

ALOE 7 и 9 ноќи Скала Потамиа, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло