TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

CATRIN 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Потамиа
Thasos 640 04, Greece
070 202 777, 047 202 777
RG
7 ноќи

Цени

Термини ноќевања 1/2 студио 1/4 студио
26.05 – 02.06 7* 110 120
02.06 – 09.06 7* 140 160
09.06 – 16.06 7* 160 180
16.06 – 23.06 7* 190 210
23.06 – 30.06 7* 220 250
30.06 – 09.07 9 480 540
09.07 – 18.07 9 580 650
18.07 – 27.07 9 580 650
27.07 – 05.08 9 580 650
05.08 – 14.08 9 580 650
14.08 – 23.08 9 580 650
23.08 – 01.09 9 520 580
01.09 – 08.09 7* 190 210
08.09 – 15.09 7* 160 180
15.09 – 22.09 7* 140 160
22.09 – 29.09 7* 110 120

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, телевизор, клима уред, купатило, пространа тераса (10м2) со гарнитура за седење, тенда

Опис

На само 100 метри до најубавата плажа на островот Тасос, Ве дочекува луксузната вила Катрин.
Сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус.

Политики на CATRIN 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

CATRIN 7 и 9 ноќи Скала Потамиа, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло