TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

G hotels

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Хотел
4 ѕвезди
МАКЕДОНИЈА
Скопје
1 ноќи

Целосно реновирани хотелски соби во 2023 година

Цени 2024

 

Цените се за ЛИЦЕ на ДЕН

сместување 17.01-01.03.2024 01.03-31.10.2024 01.11-30.12.2024
Single business room 59 66 59
Double comfort room 69 76 69
Junior Suite 99 129 99

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

Во цената Е вклучено:
Појадок од 07;30-10;00
Клима
Паркинг,
Интернет
Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Мини бар – со доплата

 

G hotels

 

Г Хотел Скопје нуди удобно и луксузно сместување во центарот на Скопје.
Има лесен да пристап до институциите и знаменитости на градот и центарот се во непосредна близина.
Модерниот и стилски дизајн на хотелот е опремен со внимателно одбран мебел и детали, размислувајќи за удобноста и задоволството на гостите.
Исто така, нуди многу погодности за ваша удобност, бесплатен безжичен интернет, комплетно опремена теретана и 24-часовна рецепција.
Г Хотел Скопје е одличен избор за сите кои патуваат за бизнис, викенд или одмор.

 

Сместување

 

25 м² Стандардна двокреветна соба – брачен кревет
25 м² Стандардна двокреветна соба – раделени кревети

Елегантни соби на хотелот комбинирани со модерен стилски дизајн.
Гостите уживаат во луксузен и мирен престој.
Поглед на соба: Улица

45 м² Јуниор суит

За гостите кои бараат поголема удобност и луксуз, јуниор апартманите, покрај сите стандардни содржини, вклучуваат и тросед, две фотелји и масичка за кафе, простор идеален за релаксација после напорен ден, но сепак одвоен од просторот за спална соба.
Купатилата се двојно поголеми од оние во стандардните соби и се опремени со хидро-масажна када и биде. Кога е потребно, јуниор апартманите може да се користат како семејна соба. Централно климатизирани со саморегулирачки систем, целосно звучно изолирани со ѕид од 40 см помеѓу секоја соба, со огноотпорни врати и патосници.

17 м² Економи соба
Двокреветна соба – брачен кревет

Во собите:
Клима уред
Телефон
Кабелски канали
Купатило/тоалет
220-240 волти
Туш
Пешкир
Папучи
Фен за коса
Минибар (со доплата)
Безжичен интернет

 

Услови

Локација

 

41.99834374449444, 21.41738589859744

 

Политики на G hotels

Удобности

 • Безжичен интернет
 • Забрането пушење цигари
 • Интернет во заеднички простории
 • Клима уред
 • Козметика за бања
 • Лекар на повик - доплата
 • Лифт
 • Лоби
 • Мини бар-доплата
 • Под-тепих
 • Појадок
 • Собен сервис-доплата
 • Тоалет-туш кабина
 • Фен
 • Фитнес сала

Оцени од гости (0 Оцени)

G hotels Скопје, МАКЕДОНИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

 • Бизнис
 • Парови
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло