TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Grand Victoria 3* Ханиоти

Достапни соби

1/4 соба

Максимално гости:
2
Максимален бр. на деца:
2

Стандард соби – хотелски соби во новиот дел на хотелот
Четирикреветна соба
2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно;
3 возрасни + 1 дете до 11,99 бесплатно (трето лице -30);
2 возрасни + 3 деца до 11,99 (трето дете -50%)

1/3 соба

Максимално гости:
2
Максимален бр. на деца:
2

Стандард соби – хотелски соби во новиот дел на хотелот
Трикреветна соба
2 возрасни + 2 деца (1 дете до 11.99 г. + 1 дете до 5.99 г.)

 

1/2 соба

Максимално гости:
2
Максимален бр. на деца:
1

Стандард соби – хотелски соби во новиот дел на хотелот
Двокреветна соба
2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99)

Хотел
3 ѕвезди
ГРЦИЈА
Ханиоти
Chaniotis 630 85, Greece
070 202 777, 047 202 777
VERGINA
7 ноќи

Цени

Цена за 1 лице во соба

дата полупансиони двокреветна трикреветна четирикреветна
26.05-02.06 7 189 209 229
02.06-09.06 7 219 239 259
09.06-16.06 7 289 299 329
16.06-23.06 7 299 319 339
23.06-30.06 7 319 329 359
30.06-07.07 7 339 349 379
07.07-14.07 7 349 369 399
14.07-21.07 7 349 369 399
21.07-28.07 7 349 369 399
28.07-04.08 7 349 369 399
04.08-11.08 7 349 369 399
11.08-18.08 7 339 359 389
18.08-25.08 7 309 329 359
25.08-01.09 7 279 299 329
01.09-08.09 7 249 269 279
08.09-15.09 7 209 229 259

Цените се во € плаќање во денари 1€ = 62 мкд.

Важни напомени:

Цената е за минимум 2 возрасни лица во соба,
Цените се по лице и се однесуваат за услуга 7 полупансиони (појадок и вечера-шведска маса)

Две деца до 11,99 години бесплатно
Трето лице (+11,99 години) – попуст 30% од цената за возрасен
Четврто лице (+11,99 години) – попуст 40% од цената за возрасен
Доплата за алкохолни пијалоци во неограничени количини за време на вечерата 4€ по лице по ден
(плаќаат само возрасни, за деца до 12 г. е бесплатно)

Превоз

Автобускиот превоз се плаќа дополнително:

35 € за возрасни – 25 € за деца до 12 год (бесплатно за деца до 2 год – без седиште)

Сместување

Капацитет за сместување:
Тип СТАНДАРД – хотелски соби во новиот дел на хотелот
Двокреветна соба
2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99)
Трокреветна соба
2 возрасни + 2 деца (1 дете до 11.99 г. + 1 дете до 5.99 г.)
Четворокреветна
2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно;
3 возрасни + 1 дете до 11,99 бесплатно (трето лице -30);
2 возрасни + 3 деца до 11,99 (трето дете -50%)

Опис

Хотел Гранд Викторија 3* е лоциран во Ханиоти на првиот крак на Халкидики (Касандра) на околу 100 км од аеродромот во Солун. Хотелот се наоѓа во близина на главниот пат во Ханиоти со брз и лесен патот пристап до главниот пат во Халкидики. Локација му е идеална, се наоѓа на место со лесен пристап до центарот на градчето, а воедно нуди чувство на изолација од бучава и сообраќај.

Услови

Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот.
Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.
За уплатени 2 +2 аранжмани ~ попуст од 5%.
Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.

Политики на Grand Victoria 3* Ханиоти

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

Grand Victoria 3* Ханиоти Ханиоти, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло