TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

KATERINA 10 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Лептокарија
Leptokarya 600 63, Greece
070 202 777, 047 202 777
DANOS
10 ноќи

Цени

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 11 дена 10 ноќевања-сопствен превоз

термини Студио 1/2 Студио  1/3 Студио 1/ 4 Апартман  5+1
08.06 – 18.06 179 199 299 345
18.06 – 28.06 255 289 359 465
28.06 – 08.07 329 349 459 519
08.07 – 18.07 399 419 499 569
18.07 – 28.07 449 469 509 619
28.07 – 07.08 449 469 509 619
07.08 – 17.08 449 469 509 619
17.08 – 27.08 369 389 459 529
27.08 – 06.09 259 285 299 349
06.09 – 16.09 169 189 259 319
16.09 – 26.09 119 139 159 179

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Едно дете до 12 години може да користи заеднички кревет, бесплатно.
Еднокреветна соба: Кога едно лице користи двокреветно студио, има попуст од 20%.
Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

Превоз

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Опис

Вилата е во мирен дел на Лептокарија, на околу 100 метри од морето и центарот….

Сместување

Во секоја соба: опремена кујна, тоалет, телевизор, клима уред и тераса…

На приземје 1/3 студио (бр.5) поглед двор / улица.
На првиот кат има едно 1/2 + 1 студио (бр. 6А) и едно трокреветно студио (број 1А).
На вториот кат има трикреветно студио (бр. 10), четирикревено студио (број 11) , и апартман 1/5 + 1 на вториот кат (бр.12) со поглед на улицата.

GPS

GPS  40°05’99.86″N22°56’79.53″E  

Политики на KATERINA 10 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

KATERINA 10 ноќи Лептокарија, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло