TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

LASKARINA 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Потос
Unnamed Road, Potos 640 02, Greece
070 202 777, 047 202 777
OLYMPION
7 ноќи

Цени

термини ноќевања 1/2 +доп.студио 1/2 +1 студио 1/2+2 апартман
02.06 – 09.06 7* 140 150 160
09.06 – 16.06 7* 160 170 180
16.06 – 23.06 7* 190 200 210
23.06 – 30.06 7* 220 240 250
30.06 – 09.07 9 480 520 540
09.07 – 18.07 9 580 630 650
18.07 – 27.07 9 580 630 650
27.07 – 05.08 9 580 630 650
05.08 – 14.08 9 580 630 650
14.08 – 23.08 9 580 630 650
23.08 – 01.09 9 520 560 580
01.09 – 08.09 7* 190 210 220
08.09 – 15.09 7* 160 180 200
15.09 – 22.09 7* 140 160 180
22.09 – 29.09 7* 110 125 150

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Располага со 1/2, 1/2+1 соби како и 1/2+2 апартман на вториот спрат од објектот.
Сите соби се опремени со телевизор, безжичен интернет (доплата 5€ на ден), тераси.

Опис

Вила е лоцирана во строгиот центар на Потос на само неколку метри од преубавата плажа.

Политики на LASKARINA 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

LASKARINA 7 и 9 ноќи Потос, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло