TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Last minute

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Касандра

Цените важат за смена од 02.07-09.07.2022
Наем за 8 дена 7 ноќевања (во цените не е вклучен превоз)

 

 Вила Haus Litea – Неа Потидеа

Наем на 1/2 студио 199 €
Наем на 1/3 студио 219 €
Наем на 1/4 апартман 259 €

Вила Anemohadi – Сивири

Наем на 1/2+2 студио 259 €

Вила Tasoula – Лептокарија

Наем на 1/2 студио 159 €
Наем на 1/3 студио 179 €

Вила Vergina – Ханиоти

Наем на 1/2 студио
Наем на 1/3 студио
Наем на 1/4 студио

Политики на Last minute

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

Last minute Касандра, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло