TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

MAGNOLIA

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Ипсос
Ypsos, Greece
070 202 777, 047 202 777
ELENI
7 ноќи

Цени

термини ноќевања редовна цена акциска цена
29.06 – 06.07 7 169€ 139€
06.07 – 13.07 7 179€ 159€
13.07 – 20.07 7 199€ 169€
20.07 – 27.07 7 209€ 179€
27.07 – 03.08 7 219€ 179€
03.08 – 10.08 7 219€ 179€
10.08 – 17.08 7 219€ 179€
17.08 – 24.08 7 219€ 179€
24.08 – 31.08 7 189€ 159€
31.08 – 07.09 7 149€ 119€
07.09 – 14.09 7 139€ 109€
14.09 – 21.09 7 99€ 69€

Цените се во €, плаќањето е во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

ВАЖНИ НАПОМЕНИ !
Доплата во автобус за траект 18€ по лице.
Попусти на акциските цени со задолжителна уплата 30% до 15.06.2019.
На акциските цени, нема одбивање за сопствен превоз.

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:
Дете до 3 години бесплатно, дели кревет со возрасен
Дете од 3-12 г. на редовно легло плаќа 50% од цената на аранжманот, плус 18€ за траект
Дете од 3-12 г. на дополн. легло плаќа 50% од цената на аранжманот и плус 18€ за траект.

Сместување

Секој објект има две посебни спални, посебна кујна и трпезарија.
Студио Магнолија (Елени) располага со шест студија (двокреветни) и можност за трет дополнителен кревет. Секоја соба има кујна одвоена од делот за спиење, опремена со основен прибор, трпезариска маса, интернет.
Превземање на собите после 14;00 ч. (локално време)
Напуштање на собите до 09;00 ч. (локално време)

Опис

Вилата Магнолија има три објекти, од кои две се посебни куќи со можност за сместување на четири лица.
И двете куќи имаат голем и убав двор исполнет со зеленило, како и приватен паркинг.
Вилата Магнолија се наоѓа на 55 метри од плажата, блиску до шеталиштето.
Студио Магнолија (Елени) располага со шест студија (двокреветни) и можност за трет дополнителен кревет.

Услови

УСЛОВИ, ПОПУСТИ, ДОПЛАТИ:
Цените се однесуваат на едно лице за 7 ноќевања и автобуски превоз
Во цената не е вклучена задолжителна доплата за траект на релација Игуменица-Крф-Игуменица од 18€ ако користите наш превоз и се плаќаат на денот на тргнувањето во автобус.
Во цената не е вклучена туристичка такса од 0.50€ по соба на ден. Се плаќа во автобус.
Патничко осигурување задолжително да се донесе потврда дека постои.
Уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.
Возрасен на дополнителен кревет плаќа 70% од сумата на аранжманот, плус 18€ за траект
Ако сакате да споите термин, на цените кои веќе се на попуст се плаќаат двете цени без одземање за превоз.
За сопствен превоз се одземаат 20€ само на редовните цени, а оние цени кои се на попуст не се одземаат.
Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата.
Седиштата се нумерирани по редоследот на уплатите.
Можност за бирање на седишта со доплата од 5€ (освен првите две).
Цена само за превоз 50€ со доплата од 18€ за траект – во два правци.
Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата.
Со оваа програма важат Општите услови за патување на T.A. ТУРИСТ.

ИНФОРМАЦИИ:
Превземање на собите после 14;00 ч. (локално време)
Напуштање на собите до 09;00 ч. (локално време)
Багажот се остава во делот предвиден за багаж.
Секој патник има право на еден голем куфер или торба и рачен багаж
Четворокреветните соби се со две посебни спални соби, физички одвоена кујна и одвоен тоалет.
Чистењето на собите е четвртиот ден, гостите се должни да се грижат за хигиената и редот во вилата.
Ве замолуваме да се придржувате кон пропишаните часови за излегување и влегување од вилата на последниот ден.
Собите треба да се чистат за да може да се смести групата која доаѓа.
Во вилата има интернет, но не гарантираме за квалитетот и брзината за истиот.

Политики на MAGNOLIA

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

MAGNOLIA Ипсос, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло