TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

2 MERY 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Скала Сотирос
,Ελλάδα, Skala Sotiros, Greece
070 202 777, 047 202 777
MARY 1
7 ноќи

Цени

термини ноќевања 1/2 студио 1/3 студио
26.05 – 02.06 7* 95 105
02.06 – 09.06 7* 115 125
09.06 – 16.06 7* 130 140
16.06 – 23.06 7* 145 155
23.06 – 30.06 7* 160 170
30.06 – 09.07 9 410 430
09.07 – 18.07 9 450 470
18.07 – 27.07 9 450 470
27.07 – 05.08 9 450 470
05.08 – 14.08 9 450 470
14.08 – 23.08 9 430 450
23.08 – 01.09 9 410 430
01.09 – 08.09 7* 145 155
08.09 – 15.09 7* 130 140
15.09 – 22.09 7* 115 125
22.09 – 29.09 7* 100 110

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Сите соби имаат комплетно опремена кујна, купатило, телевизор и клима уред.
Доплата за користење на клима уред во студиата е 5€ на ден.
1/2 Двокреветните студиа се со брачен кревет, комплетно опремена кујна и бања,
1/3 Трикреветните студија имаат еден брачен кревет, едно стандардно легло, кујна и бања.
Сите соби располагаат со големи тераси, дел од нив се свртени кон море а дел кон градина.

Опис

Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 100 метри од плажа.
Во состав на вилата има голем уреден двор и е одличен избор за семејства со деца.
Сите соби располагаат со големи тераси, дел од нив се свртени кон море а дел кон градина.
Вилата има идеална локација за мирен одмор.

Политики на 2 MERY 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

2 MERY 7 и 9 ноќи Скала Сотирос, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло