TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

OLYMPION 7 и 9 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Хотел
ГРЦИЈА
Потос
Potos 640 02, Greece
070 202 777, 047 202 777
LASKARINA
7 ноќи

Цени

Цени по лице за 7 или 9 ноќевања со појадок, за минимум 2 лица во соба

термини ноќевања 1/2 соба
02.06 – 09.06 7 150
09.06 – 16.06 7 190
16.06 – 23.06 7 210
23.06 – 30.06 7 230
30.06 – 09.07 9 320
09.07 – 18.07 9 360
18.07 – 27.07 9 399
27.07 – 05.08 9 399
05.08 – 14.08 9 399
14.08 – 23.08 9 399
23.08 – 01.09 9 360
01.09 – 08.09 7 260
08.09 – 15.09 7 240
15.09 – 22.09 7 220
22.09 – 29.09 7 190

Цените се во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари

Напомена:
Термините со * се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – плаќа само превоз)
Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
Во секое од студијата има опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
Сместување во студијата е по 14ч. а напуштање на студијата е до 09ч. по локално време
*Ако се користи сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Превоз на релација  СкопјеВелесТасосВелес Скопје:
Возрасни: 50€
Деца од 2 до 12 години: 35€
Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата од понудата.

Сместување

Има 54 соби на приземје, прв и втор спрат, рецепција, ресторан за појадок шведска маса.
Во собите безжичен интернет, клима уред (вклучен во цената), телевизор, тоалет, тераса, сеф, фен за коса, телефон (со доплата), мини бар (со доплата).

Опис

Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години.
Нуди стандардни двокреветни соби (два единечни кревети) а во некои може и дополнително легло.
Одалечен на 100 м. од плажата, на чекор до шеталиште, пекари, ресторани, таверни и сите видови забава.
Можност за доплата на вечера (околу 7€) во таверна која е во близина на хотелот (на сама плажа).
Гостите на хотел Olympion можат да го користат базенот во хотел Anna Star кој се наоѓа на околу 100 м. одалеченост со нарачување на пијалок од барот на базенот.

Политики на OLYMPION 7 и 9 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

OLYMPION 7 и 9 ноќи Потос, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло