TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

PANAGIOTA 7 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Вила
ГРЦИЈА
Сарти
Sarti 630 72, Greece
070 202 777, 047 202 777
7 ноќи

Цени

Цените се за НАЕМ на студио за 7 ноќевања ( без превоз)

термини ноќи 1/3 еко студио 1/3 приземје 1/4 еко студио
09.06 – 16.06 7 179 229 239
16.06 – 23.06 7 249 279 289
23.06 – 30.06 7 319 359 379
30.06 – 07.07 7 359 399 409
07.07 – 14.07 7 369 409 419
14.07 – 21.07 7 409 429 449
21.07 – 28.07 7 449 479 489
28.07 – 04.08 7 449 479 489
04.08 – 11.08 7 449 479 489
11.08 – 18.08 7 419 439 449
18.08 – 25.08 7 399 419 429
25.08 – 01.09 7 329 359 369
01.09 – 08.09 7 259 289 299
08.09 – 15.09 7 209 239 249
15.09 – 22.09 7 149* 169* 179*
22.09 – 29.09 7 79* 89* 99*

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Превоз

Агенцијата организира превоз до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот

Цена за превозот:

За возрасни 35€
За деца до 12 години 25€
Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Поаѓање од: Битола и Прилеп (трансфер)

Патници кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во агенцијата.

Место и време на поаѓање:
Скопје                  05:00 h  (паркинг спроти саем хотел “VIP”)
Велес                   05:30 h  (бензиска пумпа, мотел Македонија)
Неготино            06:00 h  (бензиска пумпа, Макпетрол)
Смоквица           06:30 h  (бензиска пумпа, РТ петрол)
Гевгелија            07:00 h  (бензиска пумпа, граничен премин Богородица)

Поаѓање од Грција: 15:00 h (локално време, 14:00 мак. време)

Сместување

Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби,
Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани.
Трокреветна соба на 1ви спрат.
Четворокреветна на приземје или  1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.

Во сите соби:
тоалет, телевизор,  интернет (од 01.06.2019), чајна кујна, тераса, клима (доплата од 5еур на ден).

Услови

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.
Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти.
Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.

GPS

GPS: 40.080592 23.979175

Политики на PANAGIOTA 7 ноќи

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

PANAGIOTA 7 ноќи Сарти, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло