TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Промо

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Апартман
ГРЦИЈА
Касандра

ПРОМО ЦЕНИ И СЛОБОДНИ СОБИ ГРЦИЈА :

Вила Haus Lithea – Неа Потидеа – https://turist.com.mk/accommodation/7032/

термин: 08.07-15.07.2023

  1/2 студио 279 € (gv)
  1/3 студио 299  (gv)
  1/4 апартман 399 € (gv)

Вила Anemоhady – Сивири – https://turist.com.mk/accommodation/anemohadi-siviri/
термин: 08.07-15.07.2023

  1/3 апартман 419 €
  1/4 апартман 449 €

Вила Ameli – Лептокаријa – https://turist.com.mk/accommodation/ameli/
термин: 08.07-15.07.2023

  1/2 студио 239 €
  1/3 студио 249 €

Вила Fotini – Неи Пори – https://turist.com.mk/accommodation/fotini/
термин: 08.07-15.07.2023

  1/2 студио 269 €
  1/3 студио 299 €

 

ВАЖНО:
Цените важат исклучиво за термините кои се објавени во табелата, и само за преостанати слободни капацитети.
Во овај дел на сајтот ќе ги добиете сите понуди на специјални попусти и промоции.

Политики на Промо

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

Промо Касандра, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло