TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

RIA 10 ноќи

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Пиериа 10 ноќи
ГРЦИЈА
Неи Пори
10 ноќи
20 % попуст

Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цени 2020

Цените се по АПАРТМАН за  11 денови / 10 ноќи

термини APP 5 DPLX 5
29.05-08.06 169 189
08.06-18.06 399 439
18.06-28.06 519 559
28.06-08.07 579 599
08.07-18.07 679 689
18.07-28.07 699 709
28.07-07.08 699 709
07.08-17.08 699 709
17.08-27.08 609 659
27.08-06.09 519 549
06.09-16.09 369 389
16.09-26.09 169 189

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Попустите за рана уплата не се валидни за првиот и последниот термин

Легенда: APP 5 апартман со 5 легла, DPLX 5 дуплекс апартман со 5 легла

Во цената Е вклучено:
Сместување = 11 дена / 10 ноќевања,
Безжичен интернет,
Услуги на претставник на организаторот на туристичката агенција.

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз,
Клима 5€ на ден по соба ( се плаќа во вилата )
Индивидуални трошоци,
Патничко осигурување,

Забелешка:
Од 01.01.2018г во Грција се плаќа данокот за престој од 0,50€ /по соба / на ден.
Плаќањето се врши на лице место во вилата / претставникот на организаторот (агенцијата)
За користење студио со 2 кревети (STD 2) како еднокреветно, попуст од цената -20%

Опис

Локација:
Вилата Риа се наоѓа во првиот ред на вили на плажата во централниот дел на Неи Пори,
во близина на црквата.

Структура:
На првиот кат од вилата има дуплекс апартмани за најмногу 6 лица.
Апартман со пет спални соби 1, двокреветна пет спална соба 2.

Клима:
Доплати 5€ на ден по соба.

Услови за деца:
Дете од 0-12 години може да користи заеднички кревет.

Услови


Цената на аранжманот зависи од квалитетот и локацијата на објектот.
Минималниот број на лица се определува според бројот на основни легла во сместувачката единица.
Патниците студиото/апартманот го превземаат по 14:00 часот, последниот ден напуштање на студиото/апартманот е до 09:00 часот наутро. (локално време)
Патниците се должни сами да ја одржуваат хигиената за време на престојот.
Тоалетни и хигиенските производи самите гости си ги обезбедуваат

GPS


GPS Кординати: 39°58´38.3´´ E 22°39´08.9´´

Политики на RIA 10 ноќи

Удобности

  • Балкон
  • Безжичен интернет
  • Под-плочки
  • Телевизор
  • Фрижидер

Оцени од гости (0 Оцени)

RIA 10 ноќи Неи Пори, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло