TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

SELENA MARE

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Пиериа 10 ноќи
ГРЦИЈА
Паралија
Paralia 601 00, Greece
ATINA
10 ноќи
20 % попуст

Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цени

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 11 дена 10 ноќевања-сопствен превоз

термини STD 2 приз STD 3 приз STD 4 приз STD 2 STD 3 STD 4 APP 4
29.05-08.06 99 129 159 129 145 179 199
08.06-18.06 169 179 219 199 219 239 259
18.06-28.06 229 269 299 269 289 329 359
28.06-08.07 269 389 399 309 329 349 379
08.07-18.07 379 389 399 389 399 429 469
18.07-28.07 429 469 499 449 479 519 559
28.07-07.08 429 469 499 449 479 519 559
07.08-17.08 429 469 499 449 479 519 559
17.08-27.08 349 379 409 389 399 429 469
27.08-06.09 249 265 279 269 289 329 369
06.09-16.09 149 169 179 169 195 209 259

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Попустите за рана уплата не се валидни за првиот и последниот термин

Едно дете до 12 години може да користи заеднички кревет, бесплатно.
Еднокреветна соба: Кога едно лице користи двокреветно студио, има попуст од 20%.
Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

Превоз

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Опис

Се наоѓа во новиот, северен дел од Паралија, недалеку од новоизградените спортски терени, а од централната улица Паралија е околу 400 метри, додека поширокиот песокчен дел на плажа е на растојание од 270 метри. Вилата располага со бесплатен паркинг.
Вила е изградена во 2008 година. Сите сместувачки единици се опремени со кујнски прибор (опремен со основен прибор), клима уред, телевизор, бања, балкон.
Замена на постелнина е еднаш за време на престојот на гостите.
Крпи, тоалетна хартија, сапун си обезбедуваат самите гости.

Сместување

Во приземјето на вилата има 4 студија (бр. 1,2,3,4)
На првиот кат 1 апартман и 5 студија (број 101,102,103,104,105,106),
На вториот кат 6 студија (бр. 201,202,203,204,205,206),
На третиот кат 6 студија (301,302,303,304,305,306), а таванот е луксузно опремен.
Луксузно бојадисана со тераса со поглед на морето (климатизација во цена).

1/2 студио – во една соба кујна и два разделени кревети или еден брачен кревет
1/3 студио – во една соба кујна, два споени кревети и плус еден кревет
1/4 студио – во една соба кујна, еден брачен (или два споени) кревет и два разделени кревети.
1/4 апартман -во една соба кујна и еден кревет, во другата соба еден брачен и еден единечен.
1/4 апартман – со поголема квадратура, во една соба кујна и два брачни кревети.

GPS

GPS 40°16´20.85´´N – 22°35´44.85´´E

Политики на SELENA MARE

Удобности

Оцени од гости (0 Оцени)

SELENA MARE Паралија, ГРЦИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло