TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Vila Kopaonik 🚕

Достапни соби

Не се пронајдени соби
Хотел
СРБИЈА
Копаоник
1 ноќи

http://www.vilakopaonik.com/

Цените се дадени по СОБА

сместување  лица 01.12-10.12 10.12-24.12 24.12-28.01 28.01-10.03 10.03-24.03
Број на ноќи 3 3 7 7 7
цена за 1 ноќ 1 ноќ  7 ноќи  7 ноќи  7 ноќи
1+1 Студио До 3 73 79 555 511 512
2+1 Студио До 5 85 98 725 640 598
Вип 1 Апартман До 6 123 141 1.241 986 863
Вип Апартман До 5 141 190 1.327 1.218 986

Цените се во ЕУР плаќање во денари по курс 1€=62 денари.

 Во цената е вклучено:
Наем на Студио / Апартман
Користење на Ски Гардеробер
Безжичен интернет
Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
Туристичка Такса по лице на ден 1,20€ за возрасни; 0,70€ деца 7-15 г.; Гратис деца до 7 г.
Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
Подземна гаража 13€ по лице на ден (плаќање на рецепција)
Патничко осигурување
Превоз

Вила Копаоник е еден од поновите објекти на Копаоник. (Декември 2014 г.)
На надморска височина од 1710 м во центарот на Копаоник, во близина на “JAT апартмани”.
Објектот е отворен во текот на целата година.
Во понуда се студија и апартмани со површина од 28 – 62 м2, некој од нив со балкон.
Објектот има и двокатна подземна гаража со 30 места, поврзана со лифт.
Вилата е покриена со бежичен интернет, а во понуда е и кабловска ТВ, ски остава.

Студио (два типа) 1+1 и 2+1
1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30м².

Вип 1 Апартман
Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.
Квардатура околу 65м².

Вип Апартман
Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) кујна, една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање. Квадратура на апартманот е околу 78 м².

Во собите: кујна комплетно опремена (шпоред, мини фрижидер), телевизор, балкон ,безжичен интернет, пешкири. Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Начин на уплата:
За резервација е потребно 50% уплата (не е повратна во случај на резервација со ран букинг), остатоток до 15 дена пред пристигање..
Хотелот го задржува правото на промена на цените, зависно од промената на монетарниот пазар. Цената е гарантирана само во случај на коплетна уплата на изностот наеднаш, во спротивно гарантиран е само износот на аконтација, а остатокот е подоложен на промени.

Важат Општите услови на СКТМ и ТА ТУРИСТ ( прочитај ги тука )

Политики на Vila Kopaonik 🚕

Удобности

  • Балкон
  • Безжичен интернет
  • Забрането пушење цигари
  • Лифт
  • Телевизор

Оцени од гости (0 Оцени)

Vila Kopaonik 🚕 Копаоник, СРБИЈА

Ваша вкупна оцена за овој објект

Број на резервација

Пин код

Наслов на Вашата оцена

Ваша оцена

Каков вид на патување беше ова?

  • Бизнис
  • Парови
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло