TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Хотел

34 пронајдени резултати

Измени пребарување

Сортирајте ги резултатите по:

ALKION 2*-Парга
Парга ГРЦИЈА

0 Оцени

Се наоѓа во центарот на Парга, 2019 година е комплетно реновиран

цена од€119.00 ИЗБЕРЕТЕ

Astera & SPA 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Во 2014 г. избран за Нај хотел со 4* во Банско, има голем СПА центар

цена од€11.00 ИЗБЕРЕТЕ

Borovets Hills 5*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Botanika 3*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Со доплата можност за користење на СПА центарот на Медите 5*

цена од€18.00 ИЗБЕРЕТЕ

Club Hotel Yanakiev 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

На 250 метри од жичарницата, има голем Велнес & СПА центар на два ката. 34 DBL стандард соби и 6 APP

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Coral Blue 3* Геракини
Геракини ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелскиот комплекс се простира на самата плажа, бар на плажа.......

цена од€209.00 ИЗБЕРЕТЕ

Evelina Palace 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на главниот пат до ски лифтот и на 100 метри од центарот.

цена од€34.00 ИЗБЕРЕТЕ

Festa Chamkoria 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.

цена од€11.00 ИЗБЕРЕТЕ

Festa Winter Palace 5*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотел со 5 ѕвезди во срцето на одморалиштето, во близина на скијачката патека "Црвено знаме"

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Flora Complex 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Во подножјето на Рила планина, две згради на 50 метри од ски лифтот во близина на главната улица.

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hot Springs & Spa 4*
село Бања БУГАРИЈА

0 Оцени

Елегантен комплекс во алпски стил. во село Бања, на 6 км. до Банско

цена од€50.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel MAYA BAY 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот има 23 соби, на околу 5 мин. пешки до песочната плажа

цена од€109.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel MIRTO 7 ноќи Врахос ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот се наоѓа на првиот ред и на околу 20 метри од плажата..............

цена од€69.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel PARADISE STUDIOS
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот се наоѓа на 5 км од Никити, 250 метри од песочната плажа...........

цена од€159.00 ИЗБЕРЕТЕ

Iceberg Hotel 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

Нов луксузен хотел во срцето на планинскиот ски центар Боровец, се наоѓа на 150 метри од гондолатa

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel 4*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Најголемиот и најпопуларниот СПА комплекс во Југозападна Бугарија....

цена од€30.00 ИЗБЕРЕТЕ

Kempinski Grand Arena 5*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа спроти Гондолата, на 15 мин. пешки до центарот на Банско

цена од€58.00 ИЗБЕРЕТЕ

Koviou HV 3* Никити
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

Хотелот се наоѓа на 5 км од Никити, 250 метри од песочната плажа............

цена од€149.00 ИЗБЕРЕТЕ

Lucky Bansko 5*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Околу 1.5 км од Гондолата, и 450 метри од центарот на Банско.......

цена од€58.00 ИЗБЕРЕТЕ

Medite 5*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е сместен во Поленица, мирен дел над градот Сандански...

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Medite SPA Villas 5*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Maldivian Houses 8 луксузни вили, дел од комплексот Медите Ресорт.

цена од€170.00 ИЗБЕРЕТЕ

Park Gardenia 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотел во центарот на Банско, во близина на ресторани, механи.......

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Pirin Park 5*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е член на групацијата хотели Шарлопов Хотелс........

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Regnum Hotel 5*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

На околу 400 м од Гондолата и на 900 м од центарот на Банско...........

цена од€64.00 ИЗБЕРЕТЕ

Rimska Banja 4*
село Бања БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот користи природна вода - минерална со температура од 58 Cº.

цена од€39.00 ИЗБЕРЕТЕ

Ruskovets 4*
Добриниште БУГАРИЈА

0 Оцени

Еден од најпродаваните, и по квалитет прекрасен објект.......

цена од€56.00 ИЗБЕРЕТЕ

St. Ivan Rilski 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

На 800 метри од ски лифтот, и околу 1 километар од центарот на Банско.

цена од€68.00 ИЗБЕРЕТЕ

St.George & Spa 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

На неколку минути пешачење од гондолата и од центарот на Банско

цена од€54.00 ИЗБЕРЕТЕ

Sv. Nikola Hotel 3*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Во центарот на градот, на главната улица, продавници, ресторани...

цена од€25.00 ИЗБЕРЕТЕ

Vihren Palace & Spa 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Само на 80 метри од ски лифтот, на 5 мин. пешки од центарот на Банско.

цена од€1.00 ИЗБЕРЕТЕ

Zara Hotel 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на 500 метри од центарот и 400 метри од ски Гондолата........

цена од€36.00 ИЗБЕРЕТЕ