TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Бар базен

11 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Casa Karina
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Во подножјето на Пирин планина, 100 метри од жичарата и гондолата

цена од€66.00 ИЗБЕРЕТЕ

Gorski Hotel & Spa
Копаоник СРБИЈА

0 Оцени

Ексклузивна локација во центарот на Копаоник..

цена од€0.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

Hotel Koviou HV 3*
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • сопствена плажа
  • Хотелот е на 250 м од плажата

цена од€149.00 ИЗБЕРЕТЕ
12% Попуст

Hotel Poseidon 3*
Кастросикија ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • вторник / вторник
  • Хотелот е на сама плажа

цена од€159.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Најголемиот и најпопуларниот СПА комплекс во Југозападна Бугарија....

цена од€35.00 ИЗБЕРЕТЕ

Medite Spa & Villas
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е сместен во Поленица, мирен дел над градот Сандански...

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Murite
Разлог БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотел Мурите во 2012 год. e избран за најдобар планински клуб хотел, се состои од 4 тематски згради.......

цена од€20.00 ИЗБЕРЕТЕ

Perun Lodge
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Сместен на 350 метри од гондолата и 800 метра од центарот на Банско

цена од€32.00 ИЗБЕРЕТЕ

Pirin Park
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е член на групацијата хотели Шарлопов Хотелс........

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Rimska Banja
село Бања БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот користи природна вода - минерална со температура од 58 Cº.

цена од€39.00 ИЗБЕРЕТЕ

St. George Ski & Holiday
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Оддалечен 1 км од центарот на Банско и 800 метри од ски лифтот

цена од€44.00 ИЗБЕРЕТЕ