TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Био сауна

5 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Hot Springs Spa 4* 🚕
село Бања БУГАРИЈА

1 Оцени

  • Базени надворешни и внатрешни
  • Парни бањи
  • Ледена фонтана

цена од€50.00 ИЗБЕРЕТЕ

Iglika Palace 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

  • Финска сауна
  • Внатрешен базен
  • Парна бања

цена од€53.00 ИЗБЕРЕТЕ

Murite 4*🚕
Разлог БУГАРИЈА

0 Оцени

  • Се вклучено
  • Џакузи
  • Внатрешен базен

цена од€45.00 ИЗБЕРЕТЕ