TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Централна клима

4 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Casa Karina 4*
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

  • Сауна
  • Внатрешен базен
  • Парна бања

цена од€37.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel Spa 4* 🚕
Сандански БУГАРИЈА

1 Оцени

  • Внатрешен базен
  • Надворешни базени
  • Голем СПА центар

цена од€73.00 ИЗБЕРЕТЕ

Yanakiev 4*
Боровец БУГАРИЈА

0 Оцени

  • Сауна
  • Внатрешен базен
  • Парна бања

цена од€126.00 ИЗБЕРЕТЕ