TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Чадор на плажа-доплата

2 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Hotel Koviou HV 3*
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

  • Услуга полупансион
  • сопствен базен
  • 250 м до плажата

цена од€35.00 ИЗБЕРЕТЕ

Paradise studios
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

  • Услуга полупансион
  • Базен во хотелот Koviou HV
  • 250 м до плажата

цена од€159.00 ИЗБЕРЕТЕ