TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Појадок

6 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Hotel Poseidon 3*
Кастросикија ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • вторник / вторник
  • Хотелот е на сама плажа

цена од€215.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Најголемиот и најпопуларниот СПА комплекс во Југозападна Бугарија....

цена од€35.00 ИЗБЕРЕТЕ

Medite Spa & Villas
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е сместен во Поленица, мирен дел над градот Сандански...

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Pirin Park
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Хотелот е член на групацијата хотели Шарлопов Хотелс........

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Sv. Nikola
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

Во центарот на градот, на главната улица, продавници, ресторани...

цена од€25.00 ИЗБЕРЕТЕ

Zara
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Се наоѓа на 500 метри од центарот и 400 метри од ски Гондолата........

цена од€59.00 ИЗБЕРЕТЕ