TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Појадок

4 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Pirin Park Spa 5* 🚕
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

  • 2 внатрешни базени
  • 2 надворешни базени
  • Парна бања

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Interhotel Spa 4* 🚕
Сандански БУГАРИЈА

1 Оцени

  • Внатрешен базен
  • Надворешни базени
  • Голем СПА центар

цена од€73.00 ИЗБЕРЕТЕ