TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Рецепција

4 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Astera & Spa
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Во 2014 г. избран за Нај хотел со 4* во Банско, има голем СПА центар

цена од€79.00 ИЗБЕРЕТЕ
10% Попуст

Hotel Koviou HV 3*
Никити ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • сопствена плажа
  • Хотелот е на 250 м од плажата

цена од€149.00 ИЗБЕРЕТЕ
12% Попуст

Hotel Poseidon 3*
Кастросикија ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • вторник / вторник
  • Хотелот е на сама плажа

цена од€159.00 ИЗБЕРЕТЕ
20% Попуст

Hotel Sitonia Village 3* Геракини ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена / 7 полупансиони
  • недела/недела
  • 200 метри до плажата

цена од€99.00 ИЗБЕРЕТЕ