TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Рецепција

3 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Golden Beach 3*
Метаморфосис ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 се вклучено
  • сабота/сабота
  • 20 м до плажата

цена од€180.00 ИЗБЕРЕТЕ

Hotel Jenny 3*
Сивири ГРЦИЈА

0 Оцени

  • 8 дена 7 полупансиони
  • сопствен базен
  • Хотелот е на 150 м од плажата

цена од€170.00 ИЗБЕРЕТЕ

Iris 4*🚕
Златибор СРБИЈА

0 Оцени

  • Сауна
  • Внатрешен базен
  • Солена соба

цена од€40.00 ИЗБЕРЕТЕ