TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Сеф на рецепција

2 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Grand hotel
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

150 метри од центарот на Банско и околу 1.5 км од Гондола лифтот...

цена од€202.00 ИЗБЕРЕТЕ

Perun Lodge
Банско БУГАРИЈА

0 Оцени

Сместен на 350 метри од гондолата и 800 метра од центарот на Банско

цена од€32.00 ИЗБЕРЕТЕ