TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Таверна

3 пронајдени резултати

Измени пребарување

Удобности

Сортирајте ги резултатите по:

Medite & Villas Spa 5*
Сандански БУГАРИЈА

1 Оцени

  • Внатрешен базен
  • Надворешни базени
  • Голем СПА центар

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Pirin Park Spa 5*
Сандански БУГАРИЈА

0 Оцени

  • 2 внатрешни базени
  • 2 надворешни базени
  • Парна бања

цена од€38.00 ИЗБЕРЕТЕ

Sv. Nikola Spa 3*
Сандански БУГАРИЈА

1 Оцени

  • Внатрешен базен
  • Сауна
  • Римска бања

цена од€25.00 ИЗБЕРЕТЕ