ЗИМА

ПРОМО FAMILY Анталија

ПРОМО FAMILY понуди за Анталија термин 12.09 цените се за  2 возрасни + 2 деца ( до 10 год. )  6 ноќи / 7 дена Вклучено во цена : авионски превоз од Скопје + трансфери од аеродром до хотел + 7 дена + услуга (кликнете на линкот на хотелот за повеќе инфо) KLAS DOM HOTEL ALANYA 4* ULTRA […]

ПРОМО понуди Анталија

ПРОМО понуди за Анталија термин 12.09 / термин 16.09 / термин 19.09 цените се  за во двокреветна соба за 6 ноќи / 7 дена Вклучено во цена : авионски превоз од Скопје + трансфери од аеродром до хотел + 7 дена + услуга (кликнете на линкот на хотелот за повеќе инфо) HEDEF RESORT & SPA ALANYA 5* Ultra All Inclusive тип на […]

КРАТОК ОДМОР

Мини одмор Анталија❗️❗️ термин 19-22.09 / 3 ноќи / 4 дена 2 возрасни + 1 дете до 10 год. (Бесплатно) KLAS DOM HOTEL 4*- Аланија Ultra Аll Inclusive – 290 евра по лице Вклучено во цената: ✅чартер лет од Скопје ✅аеродромски такси ✅трансфери од аеродром до хотел ✅20кг багаж по лице линк од хотел ⬇️ www.klashotels.com […]

LAST MINUTE

СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНА (кликнете за името на вилата за повеќе инфо) за дата  објект сместување услуга цена 22.09-29.09 Вила Рафали – Пефкохори 1/3 студио наем на ден 25 € 25.09-02.10 Вила Маргарита – Канали 1/3  и 1/4 студио наем за 7 ноќи 49 € 25.09-02.10 Вила Џорџ – Лефкада 1/2 студио наем […]