TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Боровец

цена од€57.00

Festa Chamkoria Боровец БУГАРИЈА

Се наоѓа среде убава стара борова шума, отворен во текот на целата година и е одлично место за одмор.

цена од€77.00

Borovets Hills Боровец БУГАРИЈА

Сместен во борова шума, на 100 метри од пистата Јастребц III, и на околу 3 км од центарот на Боровец

цена од€83.00

Club Hotel Yanakiev Боровец БУГАРИЈА

На 250 метри од жичарницата, има голем Велнес & СПА центар на два ката. 34 DBL стандард соби и 6 APP