TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Грција – 4 Columns

€279.00

Остров Парос


 • 06.09-15.09.2019
 • Факултативно Парос
 • Факултативно Крстарење Наксос
 • Факултативно Крстарење Миконос

€1968.00

ВИЕТНАМ


Програма 1 ден 29.12.2019 Заминување од скопскиот аеродром за Истанбул во 20:40ч.Пристигнување во Истанбул. 00:20+1 2 ден 30.12.2019 Во 02;25ч

€2464.00

С А Д


Програма 01. ден – 01.10.2019 – Скопје – Бостон Состанок на групата на аеродром во Скопје во 02;30ч. Во 04;30ч.

€209.00

Кападокија


 • 05.09-10.09.2019
 • 3 ноќевања со појадок
 • Факултативно летање со балон
 • Факултативно Ѓореме, Зелве

€278.00

ВИЕНА


 • Факултативно Schonbrunn Palace
 • Факултативно Hofburg Imperial Palace
 • Факултативно Катедралата St Stephen's
 • Факултативно Кулата Danube

3% Попуст
€1584.00

ПУКЕТ и БАНГКОК


 • Факултативно до островите Пи Пи
 • Факултативно Рафтинг и Слон сафари
 • Факултативно екскурзија Џејмс Бонд
 • Разглед на Бангкок

€1390.00

ИНДИЈА


Програма 1 ден – 03.11.2019: Состанок на аеродром Скопје во 06:55часот, лет за Истанбул во 08:55часот. Пристигнување во Истанбул во

€569.00

ГРУЗИЈА


 • Прошетка во градот Мцхета
 • Разглед на Тбилиси
 • Посета на полупустината Дејвид Гареа
 • Посета на градот Гори

€2385.00

КИНА


 • Посета и разглед на Пекинг
 • Посета и разглед на Шангај
 • Посета и разглед на Макао
 • Посета и разглед на Хонг Конг

€1498.00

ИНДИЈА


 • Разглед на стариот и новиот Делхи
 • Разглед на мавзолеј Таџ Махал
 • Посета и престој во Агра
 • Посета и престој во Џајпур

€1000.00

Малдиви


Програма   Скопје – Доха Полетување за Мале преку Доха во 11:40 часот со Qatar Airlines. Слетување на аеродромот во

01/04/2019 - 14/06/2019