TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Ханиоти

15% Попуст
цена од€69.00

Apart Vicky Ханиоти ГРЦИЈА

  • 7 ноќевања
  • недела / недела
  • 300 м до плажата

15% Попуст
цена од€119.00

S Apartment Ханиоти ГРЦИЈА

  • 7 ноќевања
  • недела / недела
  • 250 метри од плажата